Firma Rehberi
ABDULLAH DEVRİM SEVER - SANDAY CAFE SANDİVİCH Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- GAZİMUHTARPAŞA BLV.TEKEREKOĞLU İŞ MRK. ALTI N11 ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP Telefon : +90 3422152898 Faks : +90 3422152899


Kategori :


Meslek Grubu :

15 - 15 Nolu M.G. BANKACILIK-FİNANS VE MALİ HİZMETLER

Faaliyet Türü :

ı CAFE, SANDİVİCH.

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


ABDULLAH DEVRİM SEVER - SANDAY CAFE SANDİVİCH Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan ABDULLAH DEVRİM SEVER - SANDAY CAFE SANDİVİCH Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı CAFE, SANDİVİCH. ve meslek türü olarak 15 - 15 Nolu M.G. BANKACILIK-FİNANS VE MALİ HİZMETLER adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/abdullah-devrim-sever---sanday-cafe-sandivich-telefon-ve-adres-bilgile.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/abdullah-devrim-sever---sanday-cafe-sandivich-telefon-ve-adres-bilgile.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.