Firma Rehberi
ABDULLAH DAĞAÇIKAN - DAĞAÇIKAN PETROL / MERKEZİ KİLİS GAZİANTEP ŞUBESİ(TERK) Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- MRK G.ANTEP YOLU ÜZERİ K.S.S. KARŞISI PETROL OFİS İ- KİLİS ŞBALİ FUAT CEBESOY BLV. NO16 MERKEZ GAZİANTEP E-Posta : erdalkilicli@isnet.net.tr Telefon : +90 3423246201 Faks : +90 3423246202


Kategori :


Meslek Grubu :

2008-30 BENZİN İSTASYONLARI

Faaliyet Türü :

ı AKARYAKIT PETROL İSTASYONU İŞLETMECİLİĞİ.

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


ABDULLAH DAĞAÇIKAN - DAĞAÇIKAN PETROL / MERKEZİ KİLİS GAZİANTEP ŞUBESİ(TERK) Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan ABDULLAH DAĞAÇIKAN - DAĞAÇIKAN PETROL / MERKEZİ KİLİS GAZİANTEP ŞUBESİ(TERK) Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı AKARYAKIT PETROL İSTASYONU İŞLETMECİLİĞİ. ve meslek türü olarak 2008-30 BENZİN İSTASYONLARI adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/abdullah-dagacikan---dagacikan-petrol---merkezi-kilis-gaziantep-subesi.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/abdullah-dagacikan---dagacikan-petrol---merkezi-kilis-gaziantep-subesi.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.