Firma Rehberi
ABDULLAH ÇİMEN - ABDULLAH ÇİMEN İTHALAT İHRACAT Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- İNCİLİPINAR MH. NAİL BİLEN CD. 36011 NL SK. AYINTAP İŞ MRKZ. NO2/210 ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP E-Posta : mehmed_1972@hotmail.com Telefon : (342) 324-32-70 Faks : 3423243270


Kategori :


Meslek Grubu :

05 - 05 Nolu M.G. GIDA TOPTANCILARI VE HER TÜRLÜ TOPTAN TİCARET

Faaliyet Türü :

05 - 05 Nolu M.G. GIDA TOPTANCILARI VE HER TÜRLÜ TOPTAN TİCARET

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


ABDULLAH ÇİMEN - ABDULLAH ÇİMEN İTHALAT İHRACAT Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan ABDULLAH ÇİMEN - ABDULLAH ÇİMEN İTHALAT İHRACAT Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak 05 - 05 Nolu M.G. GIDA TOPTANCILARI VE HER TÜRLÜ TOPTAN TİCARET ve meslek türü olarak 05 - 05 Nolu M.G. GIDA TOPTANCILARI VE HER TÜRLÜ TOPTAN TİCARET adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/abdullah-cimen---abdullah-cimen-ithalat-ihracat--telefon-ve-adres-bilg.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/abdullah-cimen---abdullah-cimen-ithalat-ihracat--telefon-ve-adres-bilg.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.