Firma Rehberi
ABDULLAH ÇILDIR - ÇILDIR TRİKO ÇILDIR KUYUMCULUK ŞUBESİ Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- İNÖNÜ MAH. ADNAN MENDERES BLV. NO145-1 OĞUZELİ GAZİANTEP


Kategori :


Meslek Grubu :

36 - 36 Nolu M.G. KUYUMCULUK-MÜCEVHERAT-SAAT TİCARETİ

Faaliyet Türü :

36 - 36 Nolu M.G. KUYUMCULUK-MÜCEVHERAT-SAAT TİCARETİ

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


ABDULLAH ÇILDIR - ÇILDIR TRİKO ÇILDIR KUYUMCULUK ŞUBESİ Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan ABDULLAH ÇILDIR - ÇILDIR TRİKO ÇILDIR KUYUMCULUK ŞUBESİ Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak 36 - 36 Nolu M.G. KUYUMCULUK-MÜCEVHERAT-SAAT TİCARETİ ve meslek türü olarak 36 - 36 Nolu M.G. KUYUMCULUK-MÜCEVHERAT-SAAT TİCARETİ adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/abdullah-cildir---cildir-triko-cildir-kuyumculuk-subesi-telefon-ve-adr.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/abdullah-cildir---cildir-triko-cildir-kuyumculuk-subesi-telefon-ve-adr.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.