Firma Rehberi
ABDULLAH ÇETİNTAŞ - ÇINAR DAĞITIM PAZARLAMA Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- MÜCAHİTLER MH. 5212 NL CD. GÜVENEVLER SİT.C BLOK ALTI N19 ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP E-Posta : a.ctnts@hotmail.com Telefon : +90 3423228171


Kategori :


Meslek Grubu :

04 - 04 Nolu M.G. ŞEKERLİ ÜRÜNLER-MEŞRUBAT-ÇİKOLATA-SÜT ÜRÜNLERİ

Faaliyet Türü :

04 - 04 Nolu M.G. ŞEKERLİ ÜRÜNLER-MEŞRUBAT-ÇİKOLATA-SÜT ÜRÜNLERİ

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


ABDULLAH ÇETİNTAŞ - ÇINAR DAĞITIM PAZARLAMA Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan ABDULLAH ÇETİNTAŞ - ÇINAR DAĞITIM PAZARLAMA Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak 04 - 04 Nolu M.G. ŞEKERLİ ÜRÜNLER-MEŞRUBAT-ÇİKOLATA-SÜT ÜRÜNLERİ ve meslek türü olarak 04 - 04 Nolu M.G. ŞEKERLİ ÜRÜNLER-MEŞRUBAT-ÇİKOLATA-SÜT ÜRÜNLERİ adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/abdullah-cetintas---cinar-dagitim-pazarlama-telefon-ve-adres-bilgileri.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/abdullah-cetintas---cinar-dagitim-pazarlama-telefon-ve-adres-bilgileri.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.