Firma Rehberi
ABDULLAH ÇETİNPOLAT ŞANS OYUNLARI BAYİİ Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- BATIKENT MAH. KÜRŞAT TÜZMEN BLV.9 / A POSTAKODU27500 ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP Telefon : (342) 321-60-30


Kategori :


Meslek Grubu :

39 - 39 Nolu M.G. ÖZEL EĞİTİM KURUMLARI

Faaliyet Türü :

ı HER TÜRLÜ ŞANS OYUNLARI BAYİİLİĞİ ( İDDAA, GANYAN, SAYISAL LOTO VB.)

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


ABDULLAH ÇETİNPOLAT ŞANS OYUNLARI BAYİİ Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan ABDULLAH ÇETİNPOLAT ŞANS OYUNLARI BAYİİ Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı HER TÜRLÜ ŞANS OYUNLARI BAYİİLİĞİ ( İDDAA, GANYAN, SAYISAL LOTO VB.) ve meslek türü olarak 39 - 39 Nolu M.G. ÖZEL EĞİTİM KURUMLARI adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/abdullah-cetinpolat-sans-oyunlari-bayii-telefon-ve-adres-bilgileri.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/abdullah-cetinpolat-sans-oyunlari-bayii-telefon-ve-adres-bilgileri.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.