Firma Rehberi
ABDULLAH ÇETECİ - ÇETECİ İNŞAAT MALZEMELERİ TİCARETİ Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- KURTULUŞ MH. ÖZDEMİR CD. OCAK SK. NO3 MERKEZ GAZİANTEP E-Posta : abdullahceteci@windowslive.com Telefon : +90 3422331667 Faks : 3422322036


Kategori :


Meslek Grubu :

22 - 22 Nolu M.G. İNŞAAT MALZEMECİLERİ

Faaliyet Türü :

ı DEMİR,ÇİMENTO,KİREÇ SATIŞI

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


ABDULLAH ÇETECİ - ÇETECİ İNŞAAT MALZEMELERİ TİCARETİ Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan ABDULLAH ÇETECİ - ÇETECİ İNŞAAT MALZEMELERİ TİCARETİ Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı DEMİR,ÇİMENTO,KİREÇ SATIŞI ve meslek türü olarak 22 - 22 Nolu M.G. İNŞAAT MALZEMECİLERİ adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/abdullah-ceteci---ceteci-insaat-malzemeleri-ticareti--telefon-ve-adres.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/abdullah-ceteci---ceteci-insaat-malzemeleri-ticareti--telefon-ve-adres.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.