Firma Rehberi
ABDULLAH CEMİL KORKMAZ - FARİZ GIDA VE BAHARATLARI Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- 25 ARALIK MH. TÜFEKÇİ YUSUF BLV. NO79 MERKEZ GAZİANTEP E-Posta : cemİlkorkmaz@mynet.com Telefon : +90 3422273789


Kategori :


Meslek Grubu :

07 - 07 Nolu M.G. YAŞ-KURU MEYVE VE SEBZE TOPTAN TİCARETİ

Faaliyet Türü :

ı HER TÜRLÜ BİBER SALÇASI,BAHARAT VE GIDA TİCARETİ VE İMALATI.

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


ABDULLAH CEMİL KORKMAZ - FARİZ GIDA VE BAHARATLARI Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan ABDULLAH CEMİL KORKMAZ - FARİZ GIDA VE BAHARATLARI Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı HER TÜRLÜ BİBER SALÇASI,BAHARAT VE GIDA TİCARETİ VE İMALATI. ve meslek türü olarak 07 - 07 Nolu M.G. YAŞ-KURU MEYVE VE SEBZE TOPTAN TİCARETİ adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/abdullah-cemil-korkmaz---fariz-gida-ve-baharatlari-telefon-ve-adres-bi.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/abdullah-cemil-korkmaz---fariz-gida-ve-baharatlari-telefon-ve-adres-bi.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.