Firma Rehberi
ABDULLAH ÇELİK - SCK OTOMOTİV Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- KÜSGET OTO PARÇA SİT. 83 CD. N55 ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP E-Posta : sckotomotiv@hotmail.com Telefon : 3422356001 Faks : 3422355001


Kategori :


Meslek Grubu :

10 - 10 Nolu M.G. OTOMOTİV SATIŞ-SERVİS-YEDEK PARÇA İMALAT VE TİCARETİ

Faaliyet Türü :

ı TOPTAN OTO YEDEK PARÇA

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


ABDULLAH ÇELİK - SCK OTOMOTİV Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan ABDULLAH ÇELİK - SCK OTOMOTİV Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı TOPTAN OTO YEDEK PARÇA ve meslek türü olarak 10 - 10 Nolu M.G. OTOMOTİV SATIŞ-SERVİS-YEDEK PARÇA İMALAT VE TİCARETİ adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/abdullah-celik---sck-otomotiv-telefon-ve-adres-bilgileri.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/abdullah-celik---sck-otomotiv-telefon-ve-adres-bilgileri.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.