Firma Rehberi
ABDULLAH ÇELEBİ - ÇELEBİ CENTER Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- DEĞİRMİÇEM MH. ÖZGÜRLÜK CD. 27. SK. NO26 ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP E-Posta : celebi_center@hotmail.com Telefon : +90 3422150277


Kategori :


Meslek Grubu :

33 - 33 Nolu M.G. TEMİZLİK MADDELERİ-KOZMETİK-OYUNCAK-BİJUTERİ-FOTOĞRAFÇILIK-AV MALZEMELERİ

Faaliyet Türü :

ı ZÜCCACİYE, HEDİYELİK EŞYA, BUJİTERİ, KOZMETİK ALIM SATIMI.

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


ABDULLAH ÇELEBİ - ÇELEBİ CENTER Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan ABDULLAH ÇELEBİ - ÇELEBİ CENTER Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı ZÜCCACİYE, HEDİYELİK EŞYA, BUJİTERİ, KOZMETİK ALIM SATIMI. ve meslek türü olarak 33 - 33 Nolu M.G. TEMİZLİK MADDELERİ-KOZMETİK-OYUNCAK-BİJUTERİ-FOTOĞRAFÇILIK-AV MALZEMELERİ adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/abdullah-celebi---celebi-center-telefon-ve-adres-bilgileri.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/abdullah-celebi---celebi-center-telefon-ve-adres-bilgileri.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.