Firma Rehberi
ABDULLAH ÇALIŞKAN - DERİN FİKİRLER MEDYA TASARIM REKLAM PRODÜKSİYON Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- İNCİLİPINAR MH. K.OCAK CD. 36006 NL CD. ZÜMER İŞ MRK. K3 NO7-8 ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP E-Posta : bilgi@derinfikirler.com Telefon : +90 3422306343 Faks : 3422306343


Kategori :


Meslek Grubu :

14 - 14 Nolu M.G. KİTAP-KAĞIT-MATBAA-GAZETE,TV,RADYO-REKLAM VE AJANSLAR

Faaliyet Türü :

ı MEDYA REKLAM TASARIM İŞLERİ

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


ABDULLAH ÇALIŞKAN - DERİN FİKİRLER MEDYA TASARIM REKLAM PRODÜKSİYON Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan ABDULLAH ÇALIŞKAN - DERİN FİKİRLER MEDYA TASARIM REKLAM PRODÜKSİYON Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı MEDYA REKLAM TASARIM İŞLERİ ve meslek türü olarak 14 - 14 Nolu M.G. KİTAP-KAĞIT-MATBAA-GAZETE,TV,RADYO-REKLAM VE AJANSLAR adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/abdullah-caliskan---derin-fikirler-medya-tasarim-reklam-produksiyon-te.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/abdullah-caliskan---derin-fikirler-medya-tasarim-reklam-produksiyon-te.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.