Firma Rehberi
ABDULLAH BULUT SİSTEM ELEKTRİK MÜHENDİSLİK VE OTOMASYON Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- İNCİLİPINAR MAH. 36010 NOLU SOK NO5/B ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP E-Posta : sistemelektrik27@hotmail.com Telefon : 3423230226 Faks : 3423230227


Kategori :


Meslek Grubu :

30 - 30 Nolu M.G. TESİSAT VE HAFRİYAT HİZMETLERİ

Faaliyet Türü :

ı BİLGİSAYAR VE BİLGİSAYAR MALZEMELERİNİN TOPTAN TİCARETİ

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


ABDULLAH BULUT SİSTEM ELEKTRİK MÜHENDİSLİK VE OTOMASYON Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan ABDULLAH BULUT SİSTEM ELEKTRİK MÜHENDİSLİK VE OTOMASYON Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı BİLGİSAYAR VE BİLGİSAYAR MALZEMELERİNİN TOPTAN TİCARETİ ve meslek türü olarak 30 - 30 Nolu M.G. TESİSAT VE HAFRİYAT HİZMETLERİ adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/abdullah-bulut-sistem-elektrik-muhendislik-ve-otomasyon-telefon-ve-adr.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/abdullah-bulut-sistem-elektrik-muhendislik-ve-otomasyon-telefon-ve-adr.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.