Firma Rehberi
ABDULLAH BEÇET BEÇETLER HURDACILIK Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- SANAYİ MAH. 60099 NOLU CAD. MAHRUKATÇILAR SİTESİ NO56 / 1 ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP


Kategori :


Meslek Grubu :

26 - 26 Nolu M.G. DEMİR-ÇELİK-SAC PROFİL İMALAT VE SATICILARI

Faaliyet Türü :

ı Atık ve hurda toptan ticareti (kağıt, cam, plastik vb. olanlar) (metal olanlar hariç)

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


ABDULLAH BEÇET BEÇETLER HURDACILIK Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan ABDULLAH BEÇET BEÇETLER HURDACILIK Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı Atık ve hurda toptan ticareti (kağıt, cam, plastik vb. olanlar) (metal olanlar hariç) ve meslek türü olarak 26 - 26 Nolu M.G. DEMİR-ÇELİK-SAC PROFİL İMALAT VE SATICILARI adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/abdullah-becet-becetler-hurdacilik-telefon-ve-adres-bilgileri.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/abdullah-becet-becetler-hurdacilik-telefon-ve-adres-bilgileri.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.