Firma Rehberi
ABDULLAH BAĞCI Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ ADANA YOLU ÜZERİ TAŞMAHAL TESİSLERİ BİTİŞİĞİ MERKEZ GAZİANTEP Telefon : +90 3423372609 Faks : +90 3423374527


Kategori :


Meslek Grubu :

651 ANTEPFISTIĞI İMALAT VE SATICILARI

Faaliyet Türü :

ı GÜNEYDOĞU BİRLİK TAHMİL TAAHHÜT TAŞIMA FISTIK ÇATLATMA, KAVURMA İŞLERİ

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


ABDULLAH BAĞCI Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan ABDULLAH BAĞCI Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı GÜNEYDOĞU BİRLİK TAHMİL TAAHHÜT TAŞIMA FISTIK ÇATLATMA, KAVURMA İŞLERİ ve meslek türü olarak 651 ANTEPFISTIĞI İMALAT VE SATICILARI adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/abdullah-bagci-telefon-ve-adres-bilgileri.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/abdullah-bagci-telefon-ve-adres-bilgileri.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.