Firma Rehberi
ABDULLAH AYIK - AYIK KARDEŞLER İNŞAAT EMLAK TAAHHÜT TAKİP İŞLERİ Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- İNCİLİPINAR MH. NAİL BİLEN CD. 11 NOLU SK. DÜLGER İŞM. K2 NO10 ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP E-Posta : abdullah_ayik@hotmail.com Telefon : 90 3423254598


Kategori :


Meslek Grubu :

31 - 31 Nolu M.G. İNŞAAT MÜTEAHHİTLERİ

Faaliyet Türü :

31 - 31 Nolu M.G. İNŞAAT MÜTEAHHİTLERİ

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


ABDULLAH AYIK - AYIK KARDEŞLER İNŞAAT EMLAK TAAHHÜT TAKİP İŞLERİ Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan ABDULLAH AYIK - AYIK KARDEŞLER İNŞAAT EMLAK TAAHHÜT TAKİP İŞLERİ Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak 31 - 31 Nolu M.G. İNŞAAT MÜTEAHHİTLERİ ve meslek türü olarak 31 - 31 Nolu M.G. İNŞAAT MÜTEAHHİTLERİ adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/abdullah-ayik---ayik-kardesler-insaat-emlak-taahhut-takip-isleri-telef.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/abdullah-ayik---ayik-kardesler-insaat-emlak-taahhut-takip-isleri-telef.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.