Firma Rehberi
ABDULLAH APUHAN GIDA İNŞAAT PETROL ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- FATİH MAH. ALİ NADİ ÜNLER BLV. ÇINAR APT.ALTI.NO143 ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP Telefon : (342) 321-40-80


Kategori :


Meslek Grubu :

08 - 08 Nolu M.G. CAFE-RESTAURANT-CATERING

Faaliyet Türü :

ı ANASÖZLEŞMEDEKİ HUSUSLAR

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


ABDULLAH APUHAN GIDA İNŞAAT PETROL ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan ABDULLAH APUHAN GIDA İNŞAAT PETROL ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı ANASÖZLEŞMEDEKİ HUSUSLAR ve meslek türü olarak 08 - 08 Nolu M.G. CAFE-RESTAURANT-CATERING adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/abdullah-apuhan-gida-insaat-petrol-urunleri-sanayi-ve-ticaret-limited-.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/abdullah-apuhan-gida-insaat-petrol-urunleri-sanayi-ve-ticaret-limited-.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.