Firma Rehberi
ABDULLAH ALTINGEYİK - ALTINGEYİK HAYVANCILIK İTHALAT İHRACAT Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- ÇAYBAŞI BESİ ORGANİZE SAN.BÖL. 61 NL CD. NO131/1 MERKEZ GAZİANTEP


Kategori :


Meslek Grubu :

12 - 12 Nolu M.G. YURTİÇİ-YURTDIŞI LOJİSTİK VE HİZMET SAĞLAYICILARI

Faaliyet Türü :

ı HAYVAN BESİCİLİĞİ ALIMI SATIMI VE ET ÜRÜNLERİ ALIM SATIMI

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


ABDULLAH ALTINGEYİK - ALTINGEYİK HAYVANCILIK İTHALAT İHRACAT Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan ABDULLAH ALTINGEYİK - ALTINGEYİK HAYVANCILIK İTHALAT İHRACAT Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı HAYVAN BESİCİLİĞİ ALIMI SATIMI VE ET ÜRÜNLERİ ALIM SATIMI ve meslek türü olarak 12 - 12 Nolu M.G. YURTİÇİ-YURTDIŞI LOJİSTİK VE HİZMET SAĞLAYICILARI adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/abdullah-altingeyik---altingeyik-hayvancilik-ithalat-ihracat-telefon-v.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/abdullah-altingeyik---altingeyik-hayvancilik-ithalat-ihracat-telefon-v.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.