Firma Rehberi
ABDULLAH AKSOY - FATİH KIRTASİYE Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- GÖZTEPE MH. ŞOFÖR ALİ CD. NO151 MERKEZ GAZİANTEP Telefon : +90 3423260269


Kategori :


Meslek Grubu :

921 KAĞIT - KİTAP - GAZETE - KAĞIT İŞLERİ

Faaliyet Türü :

ı HERÜRLÜ KIRTASİYE TİCARETİ, İTHALAT-İHRACATI VE HERTÜRLÜ DAHİLİ TİCARETİ, İTHALAT-İHRACAT İŞLERİ.

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


ABDULLAH AKSOY - FATİH KIRTASİYE Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan ABDULLAH AKSOY - FATİH KIRTASİYE Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı HERÜRLÜ KIRTASİYE TİCARETİ, İTHALAT-İHRACATI VE HERTÜRLÜ DAHİLİ TİCARETİ, İTHALAT-İHRACAT İŞLERİ. ve meslek türü olarak 921 KAĞIT - KİTAP - GAZETE - KAĞIT İŞLERİ adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/abdullah-aksoy---fatih-kirtasiye--telefon-ve-adres-bilgileri.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/abdullah-aksoy---fatih-kirtasiye--telefon-ve-adres-bilgileri.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.