Firma Rehberi
ABDULLAH AKŞAM - ÖZİTİMAT OTOMOTİV(TERK) Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- GATEM KAMYONCULAR SİTESİ B BLOK NO16 MERKEZ GAZİANTEP Telefon : +90 3422383422


Kategori :


Meslek Grubu :

741 OTOMOTİVCİLER VE OTO GALERİLERİ

Faaliyet Türü :

ı OTO ALIM SATIM KOMİSYONCULUĞU

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


ABDULLAH AKŞAM - ÖZİTİMAT OTOMOTİV(TERK) Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan ABDULLAH AKŞAM - ÖZİTİMAT OTOMOTİV(TERK) Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı OTO ALIM SATIM KOMİSYONCULUĞU ve meslek türü olarak 741 OTOMOTİVCİLER VE OTO GALERİLERİ adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/abdullah-aksam---ozitimat-otomotiv-terk--telefon-ve-adres-bilgileri.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/abdullah-aksam---ozitimat-otomotiv-terk--telefon-ve-adres-bilgileri.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.