Firma Rehberi
ABDULLAH AÇIKGÖZOĞLU - AÇIKGÖZOĞLU İNŞAAT-EMLAK VE MÜTEAHHİTLİK Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- GAZİKENT MAH. 19 NOLU CAD. DESENEVLER SİT. ALTI NO6 GAZİANTEP


Kategori :


Meslek Grubu :

31 - 31 Nolu M.G. İNŞAAT MÜTEAHHİTLERİ

Faaliyet Türü :

31 - 31 Nolu M.G. İNŞAAT MÜTEAHHİTLERİ

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


ABDULLAH AÇIKGÖZOĞLU - AÇIKGÖZOĞLU İNŞAAT-EMLAK VE MÜTEAHHİTLİK Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan ABDULLAH AÇIKGÖZOĞLU - AÇIKGÖZOĞLU İNŞAAT-EMLAK VE MÜTEAHHİTLİK Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak 31 - 31 Nolu M.G. İNŞAAT MÜTEAHHİTLERİ ve meslek türü olarak 31 - 31 Nolu M.G. İNŞAAT MÜTEAHHİTLERİ adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/abdullah-acikgozoglu---acikgozoglu-insaat-emlak-ve-muteahhitlik-telefo.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/abdullah-acikgozoglu---acikgozoglu-insaat-emlak-ve-muteahhitlik-telefo.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.