Firma Rehberi
ABDÜLKERİM YILMAZ - BENGÜ TEKSTİL Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- KOCAOĞLAN MH.ORG.KENAN EVREN BLV. N15 ŞAHİNBEY GAZİANTEP Webwww.vitalytekstil.com Telefon : +90 3422266650 Faks : +90 3422266649


Kategori :


Meslek Grubu :

20 - 20 Nolu M.G. TRİKO,ÖRGÜ,TIĞ İŞİ VE ÇORAPÇILAR

Faaliyet Türü :

20 - 20 Nolu M.G. TRİKO,ÖRGÜ,TIĞ İŞİ VE ÇORAPÇILAR

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


ABDÜLKERİM YILMAZ - BENGÜ TEKSTİL Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan ABDÜLKERİM YILMAZ - BENGÜ TEKSTİL Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak 20 - 20 Nolu M.G. TRİKO,ÖRGÜ,TIĞ İŞİ VE ÇORAPÇILAR ve meslek türü olarak 20 - 20 Nolu M.G. TRİKO,ÖRGÜ,TIĞ İŞİ VE ÇORAPÇILAR adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/abdulkerim-yilmaz---bengu-tekstil-telefon-ve-adres-bilgileri.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/abdulkerim-yilmaz---bengu-tekstil-telefon-ve-adres-bilgileri.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.