Firma Rehberi
ABDULKERİM YİĞİT YİĞİT TASARIM VE AHŞAP Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- BATIKENT MAH. ALİ İHSAN GÖĞÜŞ CADDESİ MAŞALLAH APT. NO119 ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP E-Posta : kerim.yigit27@hotmail.com


Kategori :


Meslek Grubu :

27 - 27 Nolu M.G. MİMARLAR-MÜHENDİSLER-YAPI DENETİM FİRMALARI

Faaliyet Türü :

27 - 27 Nolu M.G. MİMARLAR-MÜHENDİSLER-YAPI DENETİM FİRMALARI

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


ABDULKERİM YİĞİT YİĞİT TASARIM VE AHŞAP Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan ABDULKERİM YİĞİT YİĞİT TASARIM VE AHŞAP Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak 27 - 27 Nolu M.G. MİMARLAR-MÜHENDİSLER-YAPI DENETİM FİRMALARI ve meslek türü olarak 27 - 27 Nolu M.G. MİMARLAR-MÜHENDİSLER-YAPI DENETİM FİRMALARI adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/abdulkerim-yigit-yigit-tasarim-ve-ahsap-telefon-ve-adres-bilgileri.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/abdulkerim-yigit-yigit-tasarim-ve-ahsap-telefon-ve-adres-bilgileri.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.