Firma Rehberi
ABDULKERİM ÖZATAŞ - İTİMAT MOBİLYA HALI OTURMA GRUBU VE DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI - ABDULKERİM ÖZATAŞ Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- KOCATEPE MH.ŞAKİR BAKİ CULCU CD.NO57 MERKEZ GAZİANTEP Telefon : 90 3423240884


Kategori :


Meslek Grubu :

34 - 34 Nolu M.G. MOBİLYA-MOBİLYA AKSESUARI-ORMAN ÜRÜNLERİ İMALAT VE TİCARETİ

Faaliyet Türü :

34 - 34 Nolu M.G. MOBİLYA-MOBİLYA AKSESUARI-ORMAN ÜRÜNLERİ İMALAT VE TİCARETİ

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


ABDULKERİM ÖZATAŞ - İTİMAT MOBİLYA HALI OTURMA GRUBU VE DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI - ABDULKERİM ÖZATAŞ Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan ABDULKERİM ÖZATAŞ - İTİMAT MOBİLYA HALI OTURMA GRUBU VE DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI - ABDULKERİM ÖZATAŞ Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak 34 - 34 Nolu M.G. MOBİLYA-MOBİLYA AKSESUARI-ORMAN ÜRÜNLERİ İMALAT VE TİCARETİ ve meslek türü olarak 34 - 34 Nolu M.G. MOBİLYA-MOBİLYA AKSESUARI-ORMAN ÜRÜNLERİ İMALAT VE TİCARETİ adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/abdulkerim-ozatas---itimat-mobilya-hali-oturma-grubu-ve-dayanikli-tuke.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/abdulkerim-ozatas---itimat-mobilya-hali-oturma-grubu-ve-dayanikli-tuke.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.