Firma Rehberi
ABDULKERİM KORKMAZ - KORKMAZ DEĞİRMEN MAKİNALARI Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- SANAYİ MAH. 60006 CAD. NO28 / 1 ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP E-Posta : kerimkorkmaz@hotail.com


Kategori :


Meslek Grubu :

28 - 28 Nolu M.G. YAPI İNŞAAT UYGULAMALARI-BETON-METAL VE MADEN

Faaliyet Türü :

ı DEĞİRMEN MAKİNALARI ALIM SATIMI İTHALAT VE İHRACATI.

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


ABDULKERİM KORKMAZ - KORKMAZ DEĞİRMEN MAKİNALARI Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan ABDULKERİM KORKMAZ - KORKMAZ DEĞİRMEN MAKİNALARI Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı DEĞİRMEN MAKİNALARI ALIM SATIMI İTHALAT VE İHRACATI. ve meslek türü olarak 28 - 28 Nolu M.G. YAPI İNŞAAT UYGULAMALARI-BETON-METAL VE MADEN adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/abdulkerim-korkmaz---korkmaz-degirmen-makinalari-telefon-ve-adres-bilg.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/abdulkerim-korkmaz---korkmaz-degirmen-makinalari-telefon-ve-adres-bilg.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.