Firma Rehberi
ABDÜLKERİM BEKAN SAFİR YAPI MÜTEAHHİTLİK Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- BİNEVLER MAH 51 NOLU SOK ÖZ ÇALIŞKAN APT BİTİŞİĞİ NO26 ŞAHİNBEY GAZİANTEP E-Posta : kerimbekan@hotmail.com


Kategori :


Meslek Grubu :

31 - 31 Nolu M.G. İNŞAAT MÜTEAHHİTLERİ

Faaliyet Türü :

31 - 31 Nolu M.G. İNŞAAT MÜTEAHHİTLERİ

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


ABDÜLKERİM BEKAN SAFİR YAPI MÜTEAHHİTLİK Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan ABDÜLKERİM BEKAN SAFİR YAPI MÜTEAHHİTLİK Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak 31 - 31 Nolu M.G. İNŞAAT MÜTEAHHİTLERİ ve meslek türü olarak 31 - 31 Nolu M.G. İNŞAAT MÜTEAHHİTLERİ adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/abdulkerim-bekan-safir-yapi-muteahhitlik-telefon-ve-adres-bilgileri.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/abdulkerim-bekan-safir-yapi-muteahhitlik-telefon-ve-adres-bilgileri.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.