Firma Rehberi
ABDULKADİR ZEKİ ÖZDEV - ZEBA İPLİK Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- ALAYBEY MH. ŞIHCAN MH. N6/1 ŞAHİNBEY GAZİANTEP E-Posta : zekiozdev@hotmail.com Telefon : +90 3422302129 Faks : 3122302129


Kategori :


Meslek Grubu :

16 - 16 Nolu M.G. TEKSTİL,DOKUMA,İPLİK

Faaliyet Türü :

ı İPLİKÇİ

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


ABDULKADİR ZEKİ ÖZDEV - ZEBA İPLİK Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan ABDULKADİR ZEKİ ÖZDEV - ZEBA İPLİK Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı İPLİKÇİ ve meslek türü olarak 16 - 16 Nolu M.G. TEKSTİL,DOKUMA,İPLİK adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/abdulkadir-zeki-ozdev---zeba-iplik-telefon-ve-adres-bilgileri.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/abdulkadir-zeki-ozdev---zeba-iplik-telefon-ve-adres-bilgileri.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.