Firma Rehberi
ABDULKADİR ÜZÜM - AKASYA LOKANTASI(TERK) Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- BAŞPINAR 1.ORGANİZE SAN.BÖLG.TAŞMAHAL BİTİŞİĞİ ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP Telefon : 90 3423372110


Kategori :


Meslek Grubu :

2008-10 LOKANTA - HAZIR YEMEK - RESTAURANT - KAFETERYA HİZMETLERİ

Faaliyet Türü :

ı LOKANTA İŞLETMECELİĞİ

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


ABDULKADİR ÜZÜM - AKASYA LOKANTASI(TERK) Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan ABDULKADİR ÜZÜM - AKASYA LOKANTASI(TERK) Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı LOKANTA İŞLETMECELİĞİ ve meslek türü olarak 2008-10 LOKANTA - HAZIR YEMEK - RESTAURANT - KAFETERYA HİZMETLERİ adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/abdulkadir-uzum---akasya-lokantasi-terk--telefon-ve-adres-bilgileri.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/abdulkadir-uzum---akasya-lokantasi-terk--telefon-ve-adres-bilgileri.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.