Firma Rehberi
ABDULKADİR SONGURTEKİN - MET GOLD OTEL Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- DÜĞMECİ MH. SUBURCU CD. ÇAMURCU SK. N1 ŞAHİNBEY GAZİANTEP Webgaziantepmetgold.com E-Posta : info@gaziantepmetgold.com Telefon : +90 3422314242 Faks : +90 3422314243


Kategori :


Meslek Grubu :

13 - 13 Nolu M.G. ULAŞIM,YOLCU VE ÖĞRENCİ TAŞIMACILIĞI,SEYAHAT ACENTELERİ

Faaliyet Türü :

ı TURİZM VE OTELCİLİK.

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


ABDULKADİR SONGURTEKİN - MET GOLD OTEL Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan ABDULKADİR SONGURTEKİN - MET GOLD OTEL Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı TURİZM VE OTELCİLİK. ve meslek türü olarak 13 - 13 Nolu M.G. ULAŞIM,YOLCU VE ÖĞRENCİ TAŞIMACILIĞI,SEYAHAT ACENTELERİ adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/abdulkadir-songurtekin---met-gold-otel-telefon-ve-adres-bilgileri.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/abdulkadir-songurtekin---met-gold-otel-telefon-ve-adres-bilgileri.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.