Firma Rehberi
ABDÜLKADİR SÖKÜCÜ VE OĞLU TEKSTİL MALZEMELERİ PLASTİK TORBA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- ŞEHİTLER CD.NO27/B MERKEZ GAZİANTEP Telefon : +90 3422312887 Faks : 3422312887


Kategori :


Meslek Grubu :

23 - 23 Nolu M.G. PLASTİK-AMBALAJ-KAUÇUK-PVC PENCERE İMALATI ALIM VE SATIMI

Faaliyet Türü :

ı HER TÜRLÜ TEKSTİL MALZEMELERİ,PLASTİK TORBA İMLATI ALIM-SATIMI, İTHALAT-İHRACAT İŞLERİ VE ANASÖZLEŞMEDEKİ DİĞER HUSUSLAR.

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


ABDÜLKADİR SÖKÜCÜ VE OĞLU TEKSTİL MALZEMELERİ PLASTİK TORBA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan ABDÜLKADİR SÖKÜCÜ VE OĞLU TEKSTİL MALZEMELERİ PLASTİK TORBA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı HER TÜRLÜ TEKSTİL MALZEMELERİ,PLASTİK TORBA İMLATI ALIM-SATIMI, İTHALAT-İHRACAT İŞLERİ VE ANASÖZLEŞMEDEKİ DİĞER HUSUSLAR. ve meslek türü olarak 23 - 23 Nolu M.G. PLASTİK-AMBALAJ-KAUÇUK-PVC PENCERE İMALATI ALIM VE SATIMI adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/abdulkadir-sokucu-ve-oglu-tekstil-malzemeleri-plastik-torba-sanayi-ve-.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/abdulkadir-sokucu-ve-oglu-tekstil-malzemeleri-plastik-torba-sanayi-ve-.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.