Firma Rehberi
ABDULKADİR ŞİMŞEK - TOPTAN TEKSTİL GIDA VE TARIM ÜRÜNLERİ Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- ESKİ SARAY CD. ŞEKERCİ DURDU İŞ HANI N102 ŞAHİNBEY GAZİANTEP Telefon : +90 3422327958 Faks : +90 3422327174


Kategori :


Meslek Grubu :

16 - 16 Nolu M.G. TEKSTİL,DOKUMA,İPLİK

Faaliyet Türü :

ı TOPTAN TEKSTİL GIDA VE TARIM ÜRÜNLERİ.

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


ABDULKADİR ŞİMŞEK - TOPTAN TEKSTİL GIDA VE TARIM ÜRÜNLERİ Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan ABDULKADİR ŞİMŞEK - TOPTAN TEKSTİL GIDA VE TARIM ÜRÜNLERİ Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı TOPTAN TEKSTİL GIDA VE TARIM ÜRÜNLERİ. ve meslek türü olarak 16 - 16 Nolu M.G. TEKSTİL,DOKUMA,İPLİK adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/abdulkadir-simsek---toptan-tekstil-gida-ve-tarim-urunleri-telefon-ve-a.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/abdulkadir-simsek---toptan-tekstil-gida-ve-tarim-urunleri-telefon-ve-a.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.