Firma Rehberi
ABDÜLKADİR SEZGİN - NUN VE KALEM İPLİK TİCARETİ Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- 29 EKİM MH. 8 NL SK. NO6 MERKEZ GAZİANTEP Telefon : +90 3422251560


Kategori :


Meslek Grubu :

16 - 16 Nolu M.G. TEKSTİL,DOKUMA,İPLİK

Faaliyet Türü :

ı TOPTAN İPLİK TİCARETİ.

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


ABDÜLKADİR SEZGİN - NUN VE KALEM İPLİK TİCARETİ Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan ABDÜLKADİR SEZGİN - NUN VE KALEM İPLİK TİCARETİ Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı TOPTAN İPLİK TİCARETİ. ve meslek türü olarak 16 - 16 Nolu M.G. TEKSTİL,DOKUMA,İPLİK adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/abdulkadir-sezgin---nun-ve-kalem-iplik-ticareti-telefon-ve-adres-bilgi.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/abdulkadir-sezgin---nun-ve-kalem-iplik-ticareti-telefon-ve-adres-bilgi.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.