Firma Rehberi
ABDULKADİR ŞAHAN EMİN PAZARLAMA TİCARET Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- GATEM TOPTANCILAR SİTESİ BEYAZ ADA 4.BLOK NO6 ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP E-Posta : emintirat_27@hotmail.com Telefon : (342) 238-15-15 Faks : (342) 238-15-17


Kategori :


Meslek Grubu :

02 - 02 Nolu M.G. UNLU MAMÜLLER-BAKLAVA-UN-BULGUR-BAKLİYAT İMALATI

Faaliyet Türü :

02 - 02 Nolu M.G. UNLU MAMÜLLER-BAKLAVA-UN-BULGUR-BAKLİYAT İMALATI

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


ABDULKADİR ŞAHAN EMİN PAZARLAMA TİCARET Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan ABDULKADİR ŞAHAN EMİN PAZARLAMA TİCARET Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak 02 - 02 Nolu M.G. UNLU MAMÜLLER-BAKLAVA-UN-BULGUR-BAKLİYAT İMALATI ve meslek türü olarak 02 - 02 Nolu M.G. UNLU MAMÜLLER-BAKLAVA-UN-BULGUR-BAKLİYAT İMALATI adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/abdulkadir-sahan-emin-pazarlama-ticaret-telefon-ve-adres-bilgileri.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/abdulkadir-sahan-emin-pazarlama-ticaret-telefon-ve-adres-bilgileri.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.