Firma Rehberi
ABDÜLKADİR SAĞLAMER - CEYLAN PLASTİK SANAYİ VE TİCARET Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- KAVAF ÇARŞISI NO18 MERKEZ GAZİANTEP


Kategori :


Meslek Grubu :

831 PLASTİK AYAKKABI İMALATI VE SATICILARI.

Faaliyet Türü :

ı BİLUMUM LASTİK,PLASTİK SPOR AYAKKABI TİCARETİ İMALATI, İTHALAT,İHRACAT VE TAAHHÜT İŞLERİ.

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


ABDÜLKADİR SAĞLAMER - CEYLAN PLASTİK SANAYİ VE TİCARET Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan ABDÜLKADİR SAĞLAMER - CEYLAN PLASTİK SANAYİ VE TİCARET Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı BİLUMUM LASTİK,PLASTİK SPOR AYAKKABI TİCARETİ İMALATI, İTHALAT,İHRACAT VE TAAHHÜT İŞLERİ. ve meslek türü olarak 831 PLASTİK AYAKKABI İMALATI VE SATICILARI. adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/abdulkadir-saglamer---ceylan-plastik-sanayi-ve-ticaret-telefon-ve-adre.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/abdulkadir-saglamer---ceylan-plastik-sanayi-ve-ticaret-telefon-ve-adre.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.