Firma Rehberi
ABDULKADİR ÖZKANALICI Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- GAZİMUHTARPAŞA BLV.HALI SARAYI K1 N133 ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP E-Posta : adanamercam@hotmail.com Telefon : +90 3423231656 Faks : 3423253555


Kategori :


Meslek Grubu :

16 - 16 Nolu M.G. TEKSTİL,DOKUMA,İPLİK

Faaliyet Türü :

ı TEKSTİL İTHALAT VE İHRACATI.

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


ABDULKADİR ÖZKANALICI Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan ABDULKADİR ÖZKANALICI Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı TEKSTİL İTHALAT VE İHRACATI. ve meslek türü olarak 16 - 16 Nolu M.G. TEKSTİL,DOKUMA,İPLİK adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/abdulkadir-ozkanalici-telefon-ve-adres-bilgileri.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/abdulkadir-ozkanalici-telefon-ve-adres-bilgileri.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.