Firma Rehberi
ABDULKADİR ÖZEN ND PERDE Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- ATATÜRK MAHALLESİ CEMİL SAİT BARLAS CADDESİ NO33/A ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP E-Posta : ndperde@gmail.com Telefon : 3423411010 Faks : 3423411012


Kategori :


Meslek Grubu :

18 - 18 Nolu M.G. EV TEKSTİLİ,NAKIŞ,GİYİM,AKSESUARLARI İMALATI VE TİCARETİ

Faaliyet Türü :

ı PERDE PERAKENDE SATIŞI

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


ABDULKADİR ÖZEN ND PERDE Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan ABDULKADİR ÖZEN ND PERDE Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı PERDE PERAKENDE SATIŞI ve meslek türü olarak 18 - 18 Nolu M.G. EV TEKSTİLİ,NAKIŞ,GİYİM,AKSESUARLARI İMALATI VE TİCARETİ adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/abdulkadir-ozen-nd-perde-telefon-ve-adres-bilgileri.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/abdulkadir-ozen-nd-perde-telefon-ve-adres-bilgileri.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.