Firma Rehberi
ABDÜLKADİR ÖZCAN KAYYUM TEKSTIL Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- ALAYBEY MAH. ŞEFİK BARLAS SK. NO 1A POSTAKODU27100 ŞAHİNBEY GAZİANTEP Telefon : (342) 220-85-74 Faks : (342) 220-85-74


Kategori :


Meslek Grubu :

18 - 18 Nolu M.G. EV TEKSTİLİ,NAKIŞ,GİYİM,AKSESUARLARI İMALATI VE TİCARETİ

Faaliyet Türü :

ı TUHAFIYE ÜRÜNLERI TOPTAN TICARETI (IGNE, DIKIS IPLIGI, DÜGME, FERMUAR, ÇITÇIT, FISTO, DANTEL, GIPÜR VB.)

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


ABDÜLKADİR ÖZCAN KAYYUM TEKSTIL Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan ABDÜLKADİR ÖZCAN KAYYUM TEKSTIL Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı TUHAFIYE ÜRÜNLERI TOPTAN TICARETI (IGNE, DIKIS IPLIGI, DÜGME, FERMUAR, ÇITÇIT, FISTO, DANTEL, GIPÜR VB.) ve meslek türü olarak 18 - 18 Nolu M.G. EV TEKSTİLİ,NAKIŞ,GİYİM,AKSESUARLARI İMALATI VE TİCARETİ adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/abdulkadir-ozcan-kayyum-tekstil-telefon-ve-adres-bilgileri.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/abdulkadir-ozcan-kayyum-tekstil-telefon-ve-adres-bilgileri.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.