Firma Rehberi
ABDULKADİR MUŞTU PROPET GERİ DÖNÜŞÜM TİCARET Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- YUKARIBEYLERBEYİ MAH. 84201 SK. NO10 ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP E-Posta : mustuticaret@hotmail.com


Kategori :


Meslek Grubu :

26 - 26 Nolu M.G. DEMİR-ÇELİK-SAC PROFİL İMALAT VE SATICILARI

Faaliyet Türü :

ı Hertürlü plastik hurda geri dönüşüm ticareti

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


ABDULKADİR MUŞTU PROPET GERİ DÖNÜŞÜM TİCARET Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan ABDULKADİR MUŞTU PROPET GERİ DÖNÜŞÜM TİCARET Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı Hertürlü plastik hurda geri dönüşüm ticareti ve meslek türü olarak 26 - 26 Nolu M.G. DEMİR-ÇELİK-SAC PROFİL İMALAT VE SATICILARI adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/abdulkadir-mustu-propet-geri-donusum-ticaret-telefon-ve-adres-bilgiler.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/abdulkadir-mustu-propet-geri-donusum-ticaret-telefon-ve-adres-bilgiler.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.