Firma Rehberi
ABDULKADİR MERİÇ BAKSA GIDA Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- SANAYİ MAH. 60115 NOLU CADDE NO2/264 ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP E-Posta : baksagida@hotmail.com Telefon : 3422355020 Faks : 3422355020


Kategori :


Meslek Grubu :

03 - 03 Nolu M.G. ANTEP FISTIĞI VE KURUYEMİŞ

Faaliyet Türü :

ı Fındık, antep fıstığı, yer fıstığı ve ceviz toptan ticareti (kavrulmuş olanlar hariç)

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


ABDULKADİR MERİÇ BAKSA GIDA Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan ABDULKADİR MERİÇ BAKSA GIDA Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı Fındık, antep fıstığı, yer fıstığı ve ceviz toptan ticareti (kavrulmuş olanlar hariç) ve meslek türü olarak 03 - 03 Nolu M.G. ANTEP FISTIĞI VE KURUYEMİŞ adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/abdulkadir-meric-baksa-gida-telefon-ve-adres-bilgileri.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/abdulkadir-meric-baksa-gida-telefon-ve-adres-bilgileri.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.