Firma Rehberi
ABDULKADİR MEKKİ - HALEPLİNİNOĞLU MEKKİ EV TEKSTİL Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- DEĞİRMİÇEM MH. MİTHAT ENÇ CD. 28/A ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP Telefon : +90 3423227343 Faks : 3423227344


Kategori :


Meslek Grubu :

18 - 18 Nolu M.G. EV TEKSTİLİ,NAKIŞ,GİYİM,AKSESUARLARI İMALATI VE TİCARETİ

Faaliyet Türü :

ı MANİFATURACILIK VE HEDİYELİK EŞYA ALMAK, SATMAK. YÜN PAMUK İPEK SUNİ VE SENTETİK ELYAF VE BENZERİ MADDELERDEN MAMUL TEKSTİL ÜRÜNLERİNİN ALIMI SATIMI İMALATI VE İHRACATINI YAPMAK HER TÜRLÜ İPEK PAMUK YÜN SENTETİK TABİ ELYAFLARDAN SUNİ VE DİĞER İPEKLERDEN MAMUL ÖRME VE DOKUMA KUMAŞLARININ

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


ABDULKADİR MEKKİ - HALEPLİNİNOĞLU MEKKİ EV TEKSTİL Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan ABDULKADİR MEKKİ - HALEPLİNİNOĞLU MEKKİ EV TEKSTİL Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı MANİFATURACILIK VE HEDİYELİK EŞYA ALMAK, SATMAK. YÜN PAMUK İPEK SUNİ VE SENTETİK ELYAF VE BENZERİ MADDELERDEN MAMUL TEKSTİL ÜRÜNLERİNİN ALIMI SATIMI İMALATI VE İHRACATINI YAPMAK HER TÜRLÜ İPEK PAMUK YÜN SENTETİK TABİ ELYAFLARDAN SUNİ VE DİĞER İPEKLERDEN MAMUL ÖRME VE DOKUMA KUMAŞLARININ ve meslek türü olarak 18 - 18 Nolu M.G. EV TEKSTİLİ,NAKIŞ,GİYİM,AKSESUARLARI İMALATI VE TİCARETİ adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/abdulkadir-mekki---haleplininoglu-mekki-ev-tekstil--telefon-ve-adres-b.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/abdulkadir-mekki---haleplininoglu-mekki-ev-tekstil--telefon-ve-adres-b.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.