Firma Rehberi
ABDÜLKADİR KOYUNCU - KOYUNCULAR OYUNCAK VE HEDİYELİK Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- ŞAHİNBEY MH. İNÖNÜ CD. NO239 ŞAHİNBEY GAZİANTEP Telefon : +90 3422205150 Faks : 3422205151


Kategori :


Meslek Grubu :

33 - 33 Nolu M.G. TEMİZLİK MADDELERİ-KOZMETİK-OYUNCAK-BİJUTERİ-FOTOĞRAFÇILIK-AV MALZEMELERİ

Faaliyet Türü :

ı OYUNCAK VE HEDİYELİK EŞYA

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


ABDÜLKADİR KOYUNCU - KOYUNCULAR OYUNCAK VE HEDİYELİK Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan ABDÜLKADİR KOYUNCU - KOYUNCULAR OYUNCAK VE HEDİYELİK Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı OYUNCAK VE HEDİYELİK EŞYA ve meslek türü olarak 33 - 33 Nolu M.G. TEMİZLİK MADDELERİ-KOZMETİK-OYUNCAK-BİJUTERİ-FOTOĞRAFÇILIK-AV MALZEMELERİ adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/abdulkadir-koyuncu---koyuncular-oyuncak-ve-hediyelik-telefon-ve-adres-.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/abdulkadir-koyuncu---koyuncular-oyuncak-ve-hediyelik-telefon-ve-adres-.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.