Firma Rehberi
ABDULKADİR KÖSEOĞLU-KAYAKIRAN HAFRİYAT VE NAKLİYAT Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- MİMAR SİNAN MH.128 NL.SK.NO15 MERKEZ GAZİANTEP Telefon : 90 3422300494


Kategori :


Meslek Grubu :

30 - 30 Nolu M.G. TESİSAT VE HAFRİYAT HİZMETLERİ

Faaliyet Türü :

ı NAKLİYAT,KAZI VE HAFRİYAT İŞLERİ.

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


ABDULKADİR KÖSEOĞLU-KAYAKIRAN HAFRİYAT VE NAKLİYAT Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan ABDULKADİR KÖSEOĞLU-KAYAKIRAN HAFRİYAT VE NAKLİYAT Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı NAKLİYAT,KAZI VE HAFRİYAT İŞLERİ. ve meslek türü olarak 30 - 30 Nolu M.G. TESİSAT VE HAFRİYAT HİZMETLERİ adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/abdulkadir-koseoglu-kayakiran-hafriyat-ve-nakliyat-telefon-ve-adres-bi.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/abdulkadir-koseoglu-kayakiran-hafriyat-ve-nakliyat-telefon-ve-adres-bi.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.