Firma Rehberi
ABDÜLKADİR KÖLE - KÖLE KOLONYALARI Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- İSMETPAŞA MH. 4 NOLU SK. NO27/A MERKEZ GAZİANTEP E-Posta : kole27@outlook.com Telefon : +90 3422306875 Faks : +90 3422306875


Kategori :


Meslek Grubu :

24 - 24 Nolu M.G. KİMYEVİ MADDELER-BOYA-TEMİZLİK ÜRÜNLERİ

Faaliyet Türü :

24 - 24 Nolu M.G. KİMYEVİ MADDELER-BOYA-TEMİZLİK ÜRÜNLERİ

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


ABDÜLKADİR KÖLE - KÖLE KOLONYALARI Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan ABDÜLKADİR KÖLE - KÖLE KOLONYALARI Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak 24 - 24 Nolu M.G. KİMYEVİ MADDELER-BOYA-TEMİZLİK ÜRÜNLERİ ve meslek türü olarak 24 - 24 Nolu M.G. KİMYEVİ MADDELER-BOYA-TEMİZLİK ÜRÜNLERİ adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/abdulkadir-kole---kole-kolonyalari--telefon-ve-adres-bilgileri.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/abdulkadir-kole---kole-kolonyalari--telefon-ve-adres-bilgileri.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.