Firma Rehberi
ABDULKADİR KEMAL HEZER - HR ELECTRONİC İTHALAT İHRACAT Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- ÜNALDI MH. SARRAF C.KAVASOĞLU SK. NO3 ŞAHİNBEY GAZİANTEP


Kategori :


Meslek Grubu :

37 - 37 Nolu M.G. BİLGİSAYAR-GSM VE AKSESUARLARI

Faaliyet Türü :

ı BİLGİSAYAR ÇEVRE BİRİMLERİ VE YAZILIM TOP. TİCARETİ

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


ABDULKADİR KEMAL HEZER - HR ELECTRONİC İTHALAT İHRACAT Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan ABDULKADİR KEMAL HEZER - HR ELECTRONİC İTHALAT İHRACAT Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı BİLGİSAYAR ÇEVRE BİRİMLERİ VE YAZILIM TOP. TİCARETİ ve meslek türü olarak 37 - 37 Nolu M.G. BİLGİSAYAR-GSM VE AKSESUARLARI adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/abdulkadir-kemal-hezer---hr-electronic-ithalat-ihracat-telefon-ve-adre.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/abdulkadir-kemal-hezer---hr-electronic-ithalat-ihracat-telefon-ve-adre.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.