Firma Rehberi
ABDULKADİR IŞIKLI - HİLAL OTOMASYON Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- 3.ORG.SAN.BÖL.B TİPİ SOSYAL TESİS İÇİ NO6 ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP E-Posta : hilaloto27@gmail.com,isikteknik27@gmail.com Telefon : +90 (342) 337-19-31


Kategori :


Meslek Grubu :

37 - 37 Nolu M.G. BİLGİSAYAR-GSM VE AKSESUARLARI

Faaliyet Türü :

ı ELEKTRİK ELEKTRONİK VE BOBİNAJ TAMİRATI VE MALZEME TİCARET

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


ABDULKADİR IŞIKLI - HİLAL OTOMASYON Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan ABDULKADİR IŞIKLI - HİLAL OTOMASYON Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı ELEKTRİK ELEKTRONİK VE BOBİNAJ TAMİRATI VE MALZEME TİCARET ve meslek türü olarak 37 - 37 Nolu M.G. BİLGİSAYAR-GSM VE AKSESUARLARI adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/abdulkadir-isikli---hilal-otomasyon-telefon-ve-adres-bilgileri.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/abdulkadir-isikli---hilal-otomasyon-telefon-ve-adres-bilgileri.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.