Firma Rehberi
ABDULKADİR GÜLLÜOĞLU BAKLAVA VE GIDA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- ALAYBEY MH. HÜRRİYET CD. NO9 ABDULKADİR GÜLLÜOĞLU İŞ MRKZ. ASMA KAT ŞAHİNBEY GAZİANTEP E-Posta : gulluogluyapi@gmail.com Telefon : +90 3423390066 Faks : 3423390069


Kategori :


Meslek Grubu :

08 - 08 Nolu M.G. CAFE-RESTAURANT-CATERING

Faaliyet Türü :

ı BAKLAVA İMALATI VE ANA SÖZLEŞMEDEKİ DİĞER HUSUSLAR.

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


ABDULKADİR GÜLLÜOĞLU BAKLAVA VE GIDA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan ABDULKADİR GÜLLÜOĞLU BAKLAVA VE GIDA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı BAKLAVA İMALATI VE ANA SÖZLEŞMEDEKİ DİĞER HUSUSLAR. ve meslek türü olarak 08 - 08 Nolu M.G. CAFE-RESTAURANT-CATERING adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/abdulkadir-gulluoglu-baklava-ve-gida-sanayi-ticaret-limited-sirketi--t.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/abdulkadir-gulluoglu-baklava-ve-gida-sanayi-ticaret-limited-sirketi--t.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.