Firma Rehberi
ABDÜLKADİR FİKRET DİRİ - DİRİ GIDA SANAYİ TİCARET Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- GATEM 99 NL CD. ÖRNEK FISTIKÇILAR SİT. NO15 ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP E-Posta : dirigida27@hotmail.com Telefon : +90 3422382160 Faks : 3422381612


Kategori :


Meslek Grubu :

05 - 05 Nolu M.G. GIDA TOPTANCILARI VE HER TÜRLÜ TOPTAN TİCARET

Faaliyet Türü :

05 - 05 Nolu M.G. GIDA TOPTANCILARI VE HER TÜRLÜ TOPTAN TİCARET

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


ABDÜLKADİR FİKRET DİRİ - DİRİ GIDA SANAYİ TİCARET Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan ABDÜLKADİR FİKRET DİRİ - DİRİ GIDA SANAYİ TİCARET Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak 05 - 05 Nolu M.G. GIDA TOPTANCILARI VE HER TÜRLÜ TOPTAN TİCARET ve meslek türü olarak 05 - 05 Nolu M.G. GIDA TOPTANCILARI VE HER TÜRLÜ TOPTAN TİCARET adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/abdulkadir-fikret-diri---diri-gida-sanayi-ticaret-telefon-ve-adres-bil.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/abdulkadir-fikret-diri---diri-gida-sanayi-ticaret-telefon-ve-adres-bil.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.