Firma Rehberi
ABDÜLKADİR DÖLDÖŞ ÖZÇELİK METAL NAKLİYE AKARYAKIT LPG GIDA SANAYİ VE TİCARET Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- SANAYİ MAH. KÜSGET A BLOK 21.CADDE NO111 ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP E-Posta : ozcelikmetal_27@hotmail.com Telefon : (342) 235-58-82 Faks : (342) 235-19-46


Kategori :


Meslek Grubu :

26 - 26 Nolu M.G. DEMİR-ÇELİK-SAC PROFİL İMALAT VE SATICILARI

Faaliyet Türü :

ı Demir/çelikten bar ve çubukların, profillerin, levha kazıkların (palplanş), tüp ve boruların toptan ticareti

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


ABDÜLKADİR DÖLDÖŞ ÖZÇELİK METAL NAKLİYE AKARYAKIT LPG GIDA SANAYİ VE TİCARET Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan ABDÜLKADİR DÖLDÖŞ ÖZÇELİK METAL NAKLİYE AKARYAKIT LPG GIDA SANAYİ VE TİCARET Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı Demir/çelikten bar ve çubukların, profillerin, levha kazıkların (palplanş), tüp ve boruların toptan ticareti ve meslek türü olarak 26 - 26 Nolu M.G. DEMİR-ÇELİK-SAC PROFİL İMALAT VE SATICILARI adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/abdulkadir-doldos-ozcelik-metal-nakliye-akaryakit-lpg-gida-sanayi-ve-t.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/abdulkadir-doldos-ozcelik-metal-nakliye-akaryakit-lpg-gida-sanayi-ve-t.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.