Firma Rehberi
ABDÜLKADİR ÇÜRÜKOĞLU - UĞUR OTO LASTİK KAPLAMA (TERK) Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- KOLEJTEPE MH. BOĞAZİÇİ CD. NO20 MERKEZ GAZİANTEP Telefon : +90 3422317339 Faks : +90 3422308472


Kategori :


Meslek Grubu :

2008-36 OTO LASTİKÇİLERİ - OTO TAMİR VE BAKIM - HURDACILIK FAALİYETLERİ

Faaliyet Türü :

ı OTO LASTİK KAPLAMACILIĞI İŞLERİ.

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


ABDÜLKADİR ÇÜRÜKOĞLU - UĞUR OTO LASTİK KAPLAMA (TERK) Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan ABDÜLKADİR ÇÜRÜKOĞLU - UĞUR OTO LASTİK KAPLAMA (TERK) Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı OTO LASTİK KAPLAMACILIĞI İŞLERİ. ve meslek türü olarak 2008-36 OTO LASTİKÇİLERİ - OTO TAMİR VE BAKIM - HURDACILIK FAALİYETLERİ adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/abdulkadir-curukoglu---ugur-oto-lastik-kaplama--terk--telefon-ve-adres.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/abdulkadir-curukoglu---ugur-oto-lastik-kaplama--terk--telefon-ve-adres.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.