Firma Rehberi
ABDULKADİR ÇAMOĞLU - ÖZLEM KURUYEMİŞ (T) Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- 25 ARALIK MH. 21 NOLU SK. MERKEZ GAZİANTEP Telefon : +90 3422253587


Kategori :


Meslek Grubu :

631 ŞEKER VE ŞEKERLİ MADDELER

Faaliyet Türü :

ı KURUYEMİŞ İMALATI İŞLERİ.

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


ABDULKADİR ÇAMOĞLU - ÖZLEM KURUYEMİŞ (T) Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan ABDULKADİR ÇAMOĞLU - ÖZLEM KURUYEMİŞ (T) Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı KURUYEMİŞ İMALATI İŞLERİ. ve meslek türü olarak 631 ŞEKER VE ŞEKERLİ MADDELER adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/abdulkadir-camoglu---ozlem-kuruyemis--t--telefon-ve-adres-bilgileri.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/abdulkadir-camoglu---ozlem-kuruyemis--t--telefon-ve-adres-bilgileri.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.