Firma Rehberi
ABDÜLKADİR BEŞLİOĞLU AKTENSAN TENEKE KUTU AMBALAJ Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- KÜSGET SAN. SİT. C BLOK 22 NOLU CAD. NO40 ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP Webwww.aktensan.com E-Posta : info@aktensan.com Telefon : 3422351525 Faks : 3422353025


Kategori :


Meslek Grubu :

26 - 26 Nolu M.G. DEMİR-ÇELİK-SAC PROFİL İMALAT VE SATICILARI

Faaliyet Türü :

ı

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


ABDÜLKADİR BEŞLİOĞLU AKTENSAN TENEKE KUTU AMBALAJ Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan ABDÜLKADİR BEŞLİOĞLU AKTENSAN TENEKE KUTU AMBALAJ Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı ve meslek türü olarak 26 - 26 Nolu M.G. DEMİR-ÇELİK-SAC PROFİL İMALAT VE SATICILARI adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/abdulkadir-beslioglu-aktensan-teneke-kutu-ambalaj-telefon-ve-adres-bil.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/abdulkadir-beslioglu-aktensan-teneke-kutu-ambalaj-telefon-ve-adres-bil.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.